izaberite novi grad
TOP PONUDA

Rakovica

230824 nekretnina 31
Knez nekretnine ima exkluzivno pravo u prometu ove nekretnine
stan , prizemlje - prodaja
lokacija Beograd - Rakovica - Kanarevo Brdo
adresa KANAREVO BRDO-DOM ZDRAVLJA
stan površina 145m² , uknjižena nekretnina
sobe 5,0 Petosoban
kupatila 3 kupatila
terase
sprat prizemlje od 4 spratova
grejanje toplotna pumpa, gorivo struja
stanje renoviran extralux
godina gradnje 2010
renovirano Renoviran 2025.g
podrum Podrum
dodatno Interfon Video nadzor Kablovska TV
uslovi kupoprodaje 290.000€ [ 2000 €/m² ] , Hitna prodaja , Cena je u porastu

PROŠLE GODINE LUXUZNO ADAPTIRAN,RENOVIRAN I OPREMLJEN PETOSOBAN STAN SA ZASEBNIM DVORIŠTEM TERASOM 150M2. BRENDIRANA OPREMA:WI-FI SMART HOME,RASVETA MOES,AJAX S, KLIME HINANO HISENSE 24K+3X9K BTU, BOSCH, NOX KERAMIKA, GROHE, KAMIN, VMC, VENTILACIJA... STAN JE U NOVIJOJ ZGRADI U BLIZINI DOMA ZDRAVLJA I NA MINUT OD OSTALIH INFRASTRUKTURNIH OBJEKATA. OVU POTPUNO NAMEŠTENU HEDONISTIČKU NEKRETNINU PO VRLO PRIHVATLJIVOJ CENI U PONUDI IMA SAMO KNEZ! PROSTORIJE: HODNIK, KOMBINOVANA SOBA, MASTER SPAVAĆA SOBA SA WI GARDEROBEROM I KUPATILOM. 2 DEČIJE SOBE SA KUPATILOM ZA DECU SA 2 UMIVAONIKA.GOSTINSKA SOBA SA SVOJIM KUPATILOM. WI GARDEROBER U HODNIKU, VEŠERAJ I OSTAVA PORED STANA.
ID nekretnine 230824
izmena 20.5.2026
ažuriran 20.5.2026
link http://www.knez-nekretnine.com/expose/230824
Agencija za nekretnine
Knez nekretnine
Knez nekretnine  Agencija za nekretnine
Beograd
Karaburma
knez
063/294914
011/3619455
063/294914

Br. u registru 404

prikaz promena cene za ovu nekretninu
29000 € 20.5.2026 290000 € 20.5.2026